Regulamin

 1. Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłacenie wcześniej uzgodnionego zadatku i potwierdzenie wpłaty w terminie 3 dni. Pozostała należność pobierana jest w dniu przyjazdu. W razie rezygnacji z pobytu zadatek nie zostaje zwracany.
 2. W rezerwacji jest uzgodniona ilość osób ( dzieci to również osoby) , domki są 6 osobowe, każda dodatkowa osoba powinna zostać zgłoszona właścicielowi przed przyjazdem. Właściciel ustala warunki pobytu dodatkowych osób tj, odpłatność za nocleg.Może również nie wyrazić zgody na przebywanie w ośrodku dodatkowych osób , które nie zostały zgłoszone w rezerwacji.
 3. Cisza nocna obowiązuje w godz. 22:00 – 8:00.
 4. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów, świeczek oraz smażenia ryb.
 5. Na terenie Ośrodka obowiązuje zakaz rozpalania grilla, oprócz miejsc do tego wyznaczonych, każdy domek posiada własny, murowany grill.
 6. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione wartościowe przedmioty, pieniądze oraz mienie tj. parkujące samochody.
 7. Rodzice lub opiekunowie dzieci zobowiązani są do opieki nad dziećmi podczas korzystania z placu zabaw lub innych atrakcji.
 8. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną za zniszczenia wynikające z niewłaściwego użytkowania urządzeń i przedmiotów.
 9. Przebywanie na terenie ośrodka osób trzecich bez zgody właściciela jest zabronione.
 10. W szczycie sezonu(lipiec-sierpień) nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.W pozostałych miesiącach przyjazd ze zwierzętami możliwy po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych.
 11. Brak wpłaty zadatku w określonym przez właściciela czasie powoduje anulowanie rezerwacji.
 12. Odbiór i zdanie domku odbywa się w towarzystwie Właściciela ośrodka.
 13. Szanowni Państwo, wpłacony zadatek oznacza akceptację powyższego regulaminu.
 14. Jeżeli życzycie sobie Państwo fakturę prosimy o zgłoszenie tego w dniu przyjazdu.
 15. Doba zaczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz.10.00 w dniu wyjazdu.

 


Mamy nadzieję , że powyższy regulamin zapewni Państwu zadowolenie i komfort wypoczynku.
Zaistniałe awarie i usterki prosimy zgłaszać niezwłocznie właścicielowi Ośrodka.

Zobacz Politykę Prywatności i Informację o przetwarzaniu danych osobowych

Kontakt

Sunrise-Sarbinowo domki i apartamentyul.Urlopowa 5-6
76-034 Sarbinowo Morskie
e-mail: sunrisesarbinowo@gmail.com

Rezerwacje pod nr tel. +48 516 038 085, +48 510 050 908

Konto bankowe SGB SGB 93 8149 0000 0018 0122 2000 0001
W tytule przelewu proszę o wpisanie:
imię i nazwisko oraz termin pobytu

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu obsługi wysłanego zapytania. Podanie danych osobowych w formularzu ma charakter dobrowolny, niemniej jest warunkiem koniecznym udzielenia Państwu odpowiedzi. Zapoznałem/am się z Polityką Prywatności i akceptuję wszystkie zawarte w tym dokumencie postanowienia. Administratorem danych osobowych jest P.P.H.U. BIX Beata Misztal Rybitwy 10/4 ,88-170 Pakość NIP 556-207-50-69. Z Administratorem można się skontaktować na adres email:sunrisesarbinowo@gmail.com.
Zgodnie z art.172 ust.1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 wyrażam zgodę na przesyłanie na wskazany numer telefonu informacji handlowej przez Ośrodek Sunrise-Sarbinowo, którego właścicielem jest firma P.P.H.U BIX Beata Misztal z siedzibą w Rybitwy 10/4,88-170 Pakość,